Dla uczestników

Akademia kompetencji społecznych i cyfrowych DigiStar - pracuj w sieci samodzielnie!

Dołącz do projektu edukacyjno-rozwojowego DigiStar, który został stworzony z myślą o wychowankach domów dziecka i placówek opiekuńczych. Jest to półroczny program merytoryczny, w ramach którego uczestnicy nabywają praktyczną wiedzę i nowe umiejętności na trzech ścieżkach tematycznych: rozwojowej, informatycznej i inspiracji. Tematy warsztatów i spotkań pozwolą Ci rozwinąć nowe umiejętności komunikacyjne, społeczne oraz informatyczne, a także poszerzyć znajomość języka angielskiego. Spodziewaj się ogromnej dawki wiedzy, którą od razu możesz wykorzystać w życiu prywatnym, ale też do celów zawodowych, co ułatwi Ci w przyszłości lepszy start na rynku pracy.

Zobacz jakie korzyści czekają na uczestników akademii DigiStar

Wsparcie trenerów i mentorów oraz nauka nowych kompetencji da Ci pewność siebie.
Wiedza z zakresu IT,  cyfrowych rozwiązań, social mediów, budowania stron www, działań w Internecie pomoże Ci zastosować ciekawe rozwiązania w praktyce i jest poszukiwana przez niejednego pracodawcę.
Certyfikat poświadczający uczestnictwo w projekcie będzie atrakcyjnym wkładem do Twojego CV.
– Nowe kompetencje językowe z języka angielskiego dadzą Ci przewagę na rynku pracy.
– Jeśli nie posiadasz laptopa, a chcesz uczestniczyć w programie, to wypożyczymy Ci niezbędny sprzęt na czas trwania projektu, a także podarujemy laptopa każdemu uczestnikowi obecnemu na min. 90% zajęć, który wykaże się aktywnością i spełni kryteria konkursowe w zgodzie z regulaminem programowym.

Ścieżka rozwoju

– Dowiesz się w jaki sposób kreować pomysły na siebie i działać efektywnie.

– Nauczysz się dbać o swój wizerunek w sieci.

– Poznasz sposoby na nawiązywanie kontaktów.

–  Pokażemy Ci jak dbać o wybrane elementy autoprezentacji.

– Damy Ci praktyczne wskazówki jak być asertywnym i jak się tego uczyć.

– Wejdziesz w tajniki dobrej komunikacji i rozwiniesz umiejętności społeczne. 

Ścieżka IT

– Nauczymy Cię jak obsługiwać media społecznościowe, jak reagować na kryzysy w sieci i dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, by stać się social media ninja.

– Poznasz tajniki bezpiecznego surfowania w cyber przestrzeni, ochrony danych osobowych i działań, które pozwolą Ci zachować cyberbezpieczeństwo.

–  Wprowadzimy Cię w sztukę programowania, może złapiesz bakcyla i będzie to piękny początek Twojej kariery w tej dziedzinie? 

– Poznasz narzędzia, które można wykorzystać do działań w sieci – opowiemy o mierzeniu ruchu, grafice, monitorowaniu Internetu i wiele więcej.

– Pokażemy Ci jak tworzyć strony internetowe przy pomocy darmowych narzędzi, nawet bez znajomości języków programowania będziesz w stanie zbudować swoją stronę.

– Reklama online jest kluczowa dla wielu influencerów oraz firm, po tych zajęciach będziesz wiedzieć czym jest SEO i SEM i jak tą wiedzę wykorzystać.

Ścieżka inspiracji

– Na tej ścieżce czeka na Ciebie wiele ciekawych niespodzianek i inspiracji. Poznasz wybitnych mówców, osoby publiczne i infulencerów – będzie się działo!

Kurs języka angielskiego

– Język angielski w obecnych czasach traktowany jest jako niezbędne narzędzie do komunikacji z ludźmi na całym świecie. Jest językiem uniwersalnym Internetu, nauki, biznesu i wielu innych dziedzin. Pomaga w nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów, w poszukiwaniu interesujących informacji, ale też ułatwia zdobycie ciekawej pracy, w tym również na rynku polskim. Stąd każda osoba będzie uczestniczyć w kursie poszerzającym znajomość angielskiego, aby wzmocnić umiejętności konwersacyjne i pewność siebie w codziennym użytkowaniu tego języka.

Przewiń do góry